Paskutinį kartą informacija atnaujinta 2018-10-19.

Pamokų laikas

1 pamoka  9:00   9:40
2 pamoka  9:50 10:30
3 pamoka 10:45 11:25
4 pamoka 11:40  12:20 
5 pamoka 12:35  13:15 
6 pamoka 13:30  14:10 
7 pamoka 14:20  15:00 
 Socialiniai partneriai: Klaipedos universitetas 

Naujienos

 Gerbiami darbuotojai, tėveliai (globėjai), draugai, 

Nuoširdžiai dėkojame Jums už geranorišką paramą, kurią suteikiate Klaipėdos „Medeinės“ mokyklai, pervesdami 2% pajamų mokesčio sumos, kurią galima skirti paramai pagal LR labdaros ir paramos įstatymą. 2 procentų pajamų mokesčio dalies parama, kurią Jūs galite skirti mokyklai,  yra labai svarbi, turtinant ugdymo procesą šiuolaikinėmis, reikšmingomis mokymo priemonėmis, atnaujinant mokymo aplinkas, vis labiau jas pritaikant mokinių poreikių tenkinimui, puoselėjant tradicijas, tenkinant pažintines bei kultūrines ugdytinių reikmes.

Valstybinė mokesčių inspekcija primena, kad prašymą (skirti 2 proc./1 proc. paramai nuo savo sumokėto Gyventojų pajamų mokesčio (FR0512)) gyventojai gali pateikti tik individualiai (Platesnė informacija ir ataskaita)

 XXX

Daugiau renginių ir nuotraukų apie mokyklos gyvenimą rasite facebook mokyklos paskyroje.

www.facebook.com/klaipedosmedeine/

 

 

Tradicinė Klaipėdos m. neįgaliųjų sporto šventė

Naujienos >>

2017 m. Gruodžio 4 d. Klaipėdos lengvosios atletikos manieže buvo rengiama sporto šventė. Su nekantrumu laukę renginio, mūsų mokyklos mokiniai aktyviai įsitraukė į linksmųjų estafečių, smiginio, stalo teniso, rankų lenkimo, irklavimo, šaškių, kulkinio šaudymo, krepšinio bei krepšinio baudų mėtymo varžybas. Aktyvumas ir entuziazmas atnešė puikių laimėjimų! Į nuostabią šventę buvo pakviesti ir tėvai kurie dalyvavo kartu su savo vaikais rungtyse. Sveikiname visus šventės dalyvius ir linkime ateityje iškovoti dar daugiau pergalių, taurių ir medalių. Organizatoriai: S. Jauneikienė, V. Samuchova, O. Matulevičienė, R. Tiškienė, L. Paulauskienė. Tradicinės Klaipėdos m. neįgaliųjų sporto šventės akimirkos. Fotografė - Laura Aširovienė

Nuotraukos iš renginio.

Atgal