Pamokų laikas

1 pamoka  9:00   9:40
2 pamoka  9:50 10:30
3 pamoka 10:40 11:20
4 pamoka 11:30  12:10 
5 pamoka 12:20  13:00 
6 pamoka 13:30  14:10 
7 pamoka 14:20  15:00 

Naujienos

DĖL UGDYMO ORGANIZAVIMO 2021–2022 MOKSLO METAIS

Svarbiausia ir naujausia informacija apie koronavirusą (COVID-19)

Naudodamiesi mobiliąja programėle „Korona Stop LT“ mes galime kur kas greičiau sustabdyti viruso plitimą. Prisijunkite prie tarptautinės įspėjimų apie koronavirusą sistemos savo išmaniajame telefone įsidiegdami programėlę. Spustelėkite, norėdami parsisiųsti programėlę. 

 Informacija tėvams !!!

Informacija specialistams !!!

Mokyklos nuotolinio mokymo taisyklės Parsisiųsti

Mokyklos pasirengimo organizuoti ugdymo procesą nuotoliniu būdu priemonių planas Parsisiųsti

-----

Aktualiausia su priėmimu 2021-2022 mokslo metams susijusi informacija skelbiama Klaipėdos miesto savivaldybės interneto svetainės titulinio puslapio paskyroje „Priėmimas į mokyklas“.

----- 

 Gerbiami darbuotojai, tėveliai (globėjai), draugai, 

Nuoširdžiai dėkojame Jums už geranorišką paramą, kurią suteikiate Klaipėdos „Medeinės“ mokyklai, pervesdami 1.2% pajamų mokesčio sumos, kurią galima skirti paramai pagal LR labdaros ir paramos įstatymą. 1.2 procentų pajamų mokesčio dalies parama, kurią Jūs galite skirti mokyklai,  yra labai svarbi, turtinant ugdymo procesą šiuolaikinėmis, reikšmingomis mokymo priemonėmis, atnaujinant mokymo aplinkas, vis labiau jas pritaikant mokinių poreikių tenkinimui, puoselėjant tradicijas, tenkinant pažintines bei kultūrines ugdytinių reikmes.

Valstybinė mokesčių inspekcija primena, kad prašymą (skirti 1.2 proc. paramai nuo savo sumokėto Gyventojų pajamų mokesčio (FR0512)) gyventojai gali pateikti tik individualiai (Platesnė informacija ir ataskaita)

 -----

Daugiau renginių ir nuotraukų apie mokyklos gyvenimą rasite facebook mokyklos paskyroje.

www.facebook.com/klaipedosmedeine/

 -----

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Šokantis pavasaris

Naujienos >>

Balandžio 20 dieną vyko atviras užsiėmimas ,,Šokantis pavasaris‘‘ su laisvalaikio centro ,,Liepsnelė‘‘ mokiniais. Užsiėmimą vedė mokytoja metodininkė Raimonda Tiškienė, mokytoja metodininkė Ramunė Simkevičienė.
Išmokti gyventi kitaip - sunku. Negalėjome pagalvoti, kad turėsime keisti bendravimo formą: rankų paspaudimą, susitikimus su artimaisiais, mokiniais, bendradarbiais. Bet, kaip sakoma - ,, nėra to blogo, kas neišeitų į gerą“. Sulaukiau pasiūlymo iš dailiųjų amatų mokytojos Ramunės padirbėti kartu su mokiniais - užsiėmimas vyko Zoom platformoje. Buvo nedrąsu. Bet žingeidumas nugalėjo... Norėjome kartu su mokiniais pasidalinti savąja patirtimi ir pamatyti, kaip dirba ir kuria laisvalaikio centro ,,Liepsnelė‘‘ mokiniai. Užsiėmimo metu matėme vieni kitus ir buvome laimingi, turėdami galimybę naujoms pažintims. Visą mūsų darbo procesą stebėjo ir laisvalaikio centro vaikų tėvai. Tema - ,,Šokantis pavasaris‘‘. Puošėme baleto šokėją. Puošybai naudojome įvairias medžiagas: moduliną, įvairių spalvų medžiagos skiauteles, sagas, vienkartines lėkštes. Užsiėmimas praėjo puikiai. Visi nuotaikingi, stengėsi parodyti savo kūrybinius gebėjimus. ,,Šokantis pavasaris‘‘ tapo nuotaikos židiniu, labai spalvingu ir kupinu kūrybos bei nuostabių idėjų. Džiaugiamės ir tikimės daugiau tokių užsiėmimų, kurie praskaidrina nuotaiką ir suteikia vilties. Įsitikinome, kad kitoks gyvenimas ir bendravimas gali būti taip pat produktyvus ir įdomus. Laukiame kitų užsiėmimų. 

Nuotraukos

Atgal