Paskutinį kartą informacija atnaujinta 2018-10-19.

Pamokų laikas

1 pamoka  9:00   9:40
2 pamoka  9:50 10:30
3 pamoka 10:45 11:25
4 pamoka 11:40  12:20 
5 pamoka 12:35  13:15 
6 pamoka 13:30  14:10 
7 pamoka 14:20  15:00 
 Socialiniai partneriai: Klaipedos universitetas 

Naujienos

 Gerbiami darbuotojai, tėveliai (globėjai), draugai, 

Nuoširdžiai dėkojame Jums už geranorišką paramą, kurią suteikiate Klaipėdos „Medeinės“ mokyklai, pervesdami 2% pajamų mokesčio sumos, kurią galima skirti paramai pagal LR labdaros ir paramos įstatymą. 2 procentų pajamų mokesčio dalies parama, kurią Jūs galite skirti mokyklai,  yra labai svarbi, turtinant ugdymo procesą šiuolaikinėmis, reikšmingomis mokymo priemonėmis, atnaujinant mokymo aplinkas, vis labiau jas pritaikant mokinių poreikių tenkinimui, puoselėjant tradicijas, tenkinant pažintines bei kultūrines ugdytinių reikmes.

Valstybinė mokesčių inspekcija primena, kad prašymą (skirti 2 proc./1 proc. paramai nuo savo sumokėto Gyventojų pajamų mokesčio (FR0512)) gyventojai gali pateikti tik individualiai (Platesnė informacija ir ataskaita)

 XXX

Daugiau renginių ir nuotraukų apie mokyklos gyvenimą rasite facebook mokyklos paskyroje.

www.facebook.com/klaipedosmedeine/

 

 

Projektas "Kai laimi visi"

Naujienos >>

Artėja Vasario 16 – oji – pati reikšmingiausia Lietuvos istorijos data. Atkurtai Lietuvos valstybei – 100 metų. Valstybės atkūrimo šimtmečio programa: ,,KURK; ,,ŠVĘSK“; ,,PAŽINK“. Prisidedame prie šios gražios šventės laukimo ir šiandiena startuojame su projektu ,,Kai laimi visi“. Projekto tikslas: siekiant specialiųjų ugdymosi poreikių mokinių sėkmingos integracijos į visuomenę ir jų socialinių, pažintinių įgūdžių lavinimo, profesinio orientavimo, dalyvauti edukaciniuose užsiėmimuose. Siekiame, kad mūsų mokiniai susirastų draugų. Tikime, kad šitas projektas bus naudingas ne tik mūsų mokiniams, bet ir bendrojo lavinimo mokyklose dirbantiems pedagogams bei jų ugdytiniams. Šiandiena su mokiniais apsilankėme Klaipėdos Vydūno gimnazijoje. Mokiniai su šios mokyklos moksleiviais aktyviai paminėjo Draugo dieną. Kartu atliko įvairias kūrybines užtuotis, žiūrėjo spektaklį, dainavo, apsilankė renginyje, o svarbiausia – vaikai susidaro draugų. Smagu, kad buvome priimti labai draugiškai ir šiltai. Tikimės, kad mūsų pažintis tęsis ir mes turėsime ateityje edukacinių užsiėmimų su šios mokyklos kūrybiškais moksleiviais. Projektas ,,Kai laimi visi“ planuoja apsilankyti daugelyje bendrojo lavinimo mokyklų bei mieste vykstančiuose renginiuose. Siekiame, kad mūsų mokiniai patirtų tokius sunkumus, iššūkius ir džiaugsmus, kurie yra mūsų visų kasdienybė. Bendradarbiavimu su partneriais stengiamės parodyti, kad mūsų mokyklos mokiniai taip pat nori KURTI, ŠVĘSTI, PAŽINTI. Projektą vykdo: V. Samuchova, E. Mickuvienė ir L. Aširovienė 

Nuotraukos iš susitikimo Klaipėdos Vydūno gimnazijoje.

Atgal