Paskutinį kartą informacija atnaujinta 2018-10-19.

Pamokų laikas

1 pamoka  9:00   9:40
2 pamoka  9:50 10:30
3 pamoka 10:45 11:25
4 pamoka 11:40  12:20 
5 pamoka 12:35  13:15 
6 pamoka 13:30  14:10 
7 pamoka 14:20  15:00 
 Socialiniai partneriai: Klaipedos universitetas 

Naujienos

 Gerbiami darbuotojai, tėveliai (globėjai), draugai, 

Nuoširdžiai dėkojame Jums už geranorišką paramą, kurią suteikiate Klaipėdos „Medeinės“ mokyklai, pervesdami 2% pajamų mokesčio sumos, kurią galima skirti paramai pagal LR labdaros ir paramos įstatymą. 2 procentų pajamų mokesčio dalies parama, kurią Jūs galite skirti mokyklai,  yra labai svarbi, turtinant ugdymo procesą šiuolaikinėmis, reikšmingomis mokymo priemonėmis, atnaujinant mokymo aplinkas, vis labiau jas pritaikant mokinių poreikių tenkinimui, puoselėjant tradicijas, tenkinant pažintines bei kultūrines ugdytinių reikmes.

Valstybinė mokesčių inspekcija primena, kad prašymą (skirti 2 proc./1 proc. paramai nuo savo sumokėto Gyventojų pajamų mokesčio (FR0512)) gyventojai gali pateikti tik individualiai (Platesnė informacija ir ataskaita)

 XXX

Daugiau renginių ir nuotraukų apie mokyklos gyvenimą rasite facebook mokyklos paskyroje.

www.facebook.com/klaipedosmedeine/

 

 

Projektas "Mes norim ir galim padėti"

Naujienos >>

Š.M. Spalio 3 dieną lavinamųjų klasių mokiniai pradėjo projektą ,,Mes norim ir galim padėti beglobiams gyvūnams" skirtą pasaulinei gyvūnų dienai, kuri minima spalio 4 dieną. Projektas vyks du mėnesius. Projekto metu mokiniai apsilankys prieglaudoje ,,Linksmosios pėdutės" ir dalyvaus terapijos su šunimis užsiėmime. Taip pat bus organizuojama fotografijų paroda ,,Aš ir mano augintinis", piešinių paroda ,,Augintinio portretas", o taip pat viso projekto metu bus renkamas maistas beglobiams gyvūnams, gyvenantiems,,Linksmųjų pėdučių " prieglaudoje. Projekto organizatorės mokytojos Rasa, Jolanta ir Tatjana ragina visus aktyviai dalyvauti.

Informacija mokyklos facebook paskyroje.

 

Atgal