Paskutinį kartą informacija atnaujinta 2018-10-19.

Pamokų laikas

1 pamoka  9:00   9:40
2 pamoka  9:50 10:30
3 pamoka 10:45 11:25
4 pamoka 11:40  12:20 
5 pamoka 12:35  13:15 
6 pamoka 13:30  14:10 
7 pamoka 14:20  15:00 
 Socialiniai partneriai: Klaipedos universitetas 

Naujienos

 Gerbiami darbuotojai, tėveliai (globėjai), draugai, 

Nuoširdžiai dėkojame Jums už geranorišką paramą, kurią suteikiate Klaipėdos „Medeinės“ mokyklai, pervesdami 2% pajamų mokesčio sumos, kurią galima skirti paramai pagal LR labdaros ir paramos įstatymą. 2 procentų pajamų mokesčio dalies parama, kurią Jūs galite skirti mokyklai,  yra labai svarbi, turtinant ugdymo procesą šiuolaikinėmis, reikšmingomis mokymo priemonėmis, atnaujinant mokymo aplinkas, vis labiau jas pritaikant mokinių poreikių tenkinimui, puoselėjant tradicijas, tenkinant pažintines bei kultūrines ugdytinių reikmes.

Valstybinė mokesčių inspekcija primena, kad prašymą (skirti 2 proc./1 proc. paramai nuo savo sumokėto Gyventojų pajamų mokesčio (FR0512)) gyventojai gali pateikti tik individualiai (Platesnė informacija ir ataskaita)

 XXX

Daugiau renginių ir nuotraukų apie mokyklos gyvenimą rasite facebook mokyklos paskyroje.

www.facebook.com/klaipedosmedeine/

 

 

Pasaulinė gyvūnų diena

Naujienos >>

Spalio 4-ąją su specialiosiomis klasėmis minėjome Pasaulinę gyvūnų dieną. Ta proga, tūrėjome svečių iš gyvūnų globos namų "Linksmosios pėdutes". Mus aplankė aktyvi visuomenininkė, gyvūnų globos namų "Linksmosios pėdutės" steigėja Simona Šakinytė ir jos augintiniai. Jos linksmieji keturkojai Hesė ir Hugo parodė triukus kuriuos moka, vaikai tūrėjo galimybę su jais pažaisti, pabendrauti, buvo pristatomi filmukai iš prieglaudos gyvenimo, ugdoma vaikų atsakomybė už gyvūnus, pasakojama apie veiklą gelbėjant gyvūnus. Vaikai buvo labai laimingi, susipažinę su keturkojais ir prašė dažniau aplankyti mus mokykloje! Renginį organizavo bibliotekininkė Kristina Jansonaitė.

Nuotraukos iš renginio.

Atgal