Pamokų laikas

1 pamoka  9:00   9:40
2 pamoka  9:50 10:30
3 pamoka 10:40 11:20
4 pamoka 11:30  12:10 
5 pamoka 12:20  13:00 
6 pamoka 13:30  14:10 
7 pamoka 14:20  15:00 

Naujienos

DĖL UGDYMO ORGANIZAVIMO 2021–2022 MOKSLO METAIS

Svarbiausia ir naujausia informacija apie koronavirusą (COVID-19)

Naudodamiesi mobiliąja programėle „Korona Stop LT“ mes galime kur kas greičiau sustabdyti viruso plitimą. Prisijunkite prie tarptautinės įspėjimų apie koronavirusą sistemos savo išmaniajame telefone įsidiegdami programėlę. Spustelėkite, norėdami parsisiųsti programėlę. 

 Informacija tėvams !!!

Informacija specialistams !!!

Mokyklos nuotolinio mokymo taisyklės Parsisiųsti

Mokyklos pasirengimo organizuoti ugdymo procesą nuotoliniu būdu priemonių planas Parsisiųsti

-----

Aktualiausia su priėmimu 2021-2022 mokslo metams susijusi informacija skelbiama Klaipėdos miesto savivaldybės interneto svetainės titulinio puslapio paskyroje „Priėmimas į mokyklas“.

----- 

 Gerbiami darbuotojai, tėveliai (globėjai), draugai, 

Nuoširdžiai dėkojame Jums už geranorišką paramą, kurią suteikiate Klaipėdos „Medeinės“ mokyklai, pervesdami 1.2% pajamų mokesčio sumos, kurią galima skirti paramai pagal LR labdaros ir paramos įstatymą. 1.2 procentų pajamų mokesčio dalies parama, kurią Jūs galite skirti mokyklai,  yra labai svarbi, turtinant ugdymo procesą šiuolaikinėmis, reikšmingomis mokymo priemonėmis, atnaujinant mokymo aplinkas, vis labiau jas pritaikant mokinių poreikių tenkinimui, puoselėjant tradicijas, tenkinant pažintines bei kultūrines ugdytinių reikmes.

Valstybinė mokesčių inspekcija primena, kad prašymą (skirti 1.2 proc. paramai nuo savo sumokėto Gyventojų pajamų mokesčio (FR0512)) gyventojai gali pateikti tik individualiai (Platesnė informacija ir ataskaita)

 -----

Daugiau renginių ir nuotraukų apie mokyklos gyvenimą rasite facebook mokyklos paskyroje.

www.facebook.com/klaipedosmedeine/

 -----

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Apdovanojo ir pagerbė ypatingus čempionus

Naujienos >>

Apdovanojo ir pagerbė ypatingus čempionus
Klaipėdos miesto valdžia nepaliko be dėmesio šių metų Lietuvos specialiosios olimpiados asmeninių futbolo testų čempionate dalyvavusių Klaipėdos "Medeinės" mokyklos ir Klaipėdos futbolo mokyklos auklėtinių. Susibūrę į dvi komandas, jie gynė viso pajūrio garbę.
Klaipėdos futbolo mokyklos trenerių Olesios Matulevičienės ir Sauliaus Pociaus treniruojami jaunieji klaipėdiečiai pasirodė puikiai. Atskirose meistriškumo grupėse nugalėtojais bei prizininkais tapo dešimt mūsų vaikinų ir merginų.
Čempionų titulus iškovojo Edgaras Viazovyj ir Mantas Bulatovas. Antrąsias vietas užėmė Denis Liapin, Alelija Rudenkova ir Rimantė Lazutkaitė. Trečiąsias - Karolis Nasteckis, Ovidijus Mejeris, Deividas Lajauskas, Rūpas Gotautas ir Deimantė Lopatkina. Likusiems komandų nariams iki prizininkų trejetuko pritrūko labai nedaug.
Lietuvos specialiosios olimpiados komiteto į uostamiestį atsiųstus apdovanojimus jiems įteikė Klaipėdos vicemeras Arvydas Cesiulis ir Klaipėdos futbolo mokyklos direktorius Audrius Žuta.
Pasak vicemero A.Cesiulio, galimybė padabinti medaliais ypatingus vaikus yra didelė garbė ir šventė, kuri abejingų nepalieka.
"Argi gali būti kas nors svarbiau už tokių vaikų tapimą pilnateisiais visuomenės nariais. Jūs visi esate tikrieji Lietuvos čempionai. "Medeinės" ir Klaipėdos futbolo mokyklos atlieka didžiulį darbą. Ir kur kas svarbesnį nei dirbant su sveikais vaikai", - sakė A.Cesiulis.
Klaipėdos futbolo mokyklos trenerių O.Matulevičienės ir S.Pociaus darbu bei jų auklėtinių pasiekimais džiaugėsi ir A.Žuta.
"Žinau, kad treneriai nuoširdžiai dirba ne dėl čempionų titulų ir ne dėl medalių. Bet vaikų pasiekti rezultatai ir jų įvertinimas rodo, kad dirbama tikrai labai gerai", - neabejojo Klaipėdos futbolo mokyklos vadovas.
Lietuvos specialiosios olimpiados asmeninių futbolo testų čempionate savo sugebėjimus demonstravo dvidešimt jaunųjų Klaipėdos "Medeinės" mokyklos ir Klaipėdos futbolo mokyklos auklėtinių. Pasak O.Matulevičienės ir S.Pociaus, vis jie labai stengėsi ir nusipelnė pačių geriausių trenerių įvertinimų.
Iš viso čempionate varžėsi 109 dalyviai - 39 merginos ir 70 vaikinų. Be Klaipėdos, jie dar atstovavo Kėdainius, Kazlų Rūdą, Prienus, Gelgaudiškį, Panevėžį, Rokiškį, Joniškį ir Rusnę.
Šio čempionato tikslas - žmonių su negalia socialinė integracija per kūno kultūrą ir sportą, futbolo propagavimas tarp neįgalių vaikų. Varžytasi nuotoliniu būdu, kolektyvuose. Čempionato dalyviams teko atlikti keturis asmeninius testus. Jie stengėsi kuo greičiau varytis kamuolį apvesdami kūgius, mušė baudinius, varėsi kamuolį ir po to smūgiavo į vartus bei atliko perdavimus.
Vitos Jurevičienės nuotr.

Nuotraukos

Atgal