Pamokų laikas

1 pamoka  9:00   9:40
2 pamoka  9:50 10:30
3 pamoka 10:40 11:20
4 pamoka 11:30  12:10 
5 pamoka 12:20  13:00 
6 pamoka 13:30  14:10 
7 pamoka 14:20  15:00 
 Socialiniai partneriai: Klaipedos universitetas 

Naujienos

 Informacija tėvams !!!

Informacija specialistams !!!

Mokyklos nuotolinio mokymo taisyklės Parsisiųsti

Mokyklos pasirengimo organizuoti ugdymo procesą nuotoliniu būdu priemonių planas Parsisiųsti

-----

Pamokų laikas nuotolinio mokymosi laikotarpiu:
1. 9.00 – 9.40
2. 9.45– 10.25
3. 10.30 – 11.10
4. 11.15 – 11.55
5. 12.00 – 12.40
6. 12.45 – 13.25
7. 13.30 – 14.10

-----

Aktualiausia su priėmimu 2020-2021 mokslo metams susijusi informacija skelbiama Klaipėdos miesto savivaldybės interneto svetainės titulinio puslapio paskyroje „Priėmimas į mokyklas“.

Prašymai mokytis 2020–2021 mokslo metais, prisijungus prie Klaipėdos miesto savivaldybės interneto svetainės (www.klaipeda.lt) paskyros „Priėmimas į mokyklas“, pradedami registruoti:
1. nuo š. m. vasario 27 d. 10 val. į 11 klases;
2. nuo š. m. kovo 2 d. 10 val. į 1 klases;
3. nuo š. m. kovo 5 d. 10 val. į 5 klases;
4. nuo š. m. kovo 9 d. 10 val. į 9 ir likusias klases.

Pagrindinis priėmimas į mokyklas mokytis 2020–2021 mokslo metais vykdomas 2020 m. gegužės 6–31 d. informacinės sistemos pagrindu, minėtomis dienomis sustabdžius prašymų mokytis sistemoje registravimą.

----- 

 Gerbiami darbuotojai, tėveliai (globėjai), draugai, 

Nuoširdžiai dėkojame Jums už geranorišką paramą, kurią suteikiate Klaipėdos „Medeinės“ mokyklai, pervesdami 2% pajamų mokesčio sumos, kurią galima skirti paramai pagal LR labdaros ir paramos įstatymą. 2 procentų pajamų mokesčio dalies parama, kurią Jūs galite skirti mokyklai,  yra labai svarbi, turtinant ugdymo procesą šiuolaikinėmis, reikšmingomis mokymo priemonėmis, atnaujinant mokymo aplinkas, vis labiau jas pritaikant mokinių poreikių tenkinimui, puoselėjant tradicijas, tenkinant pažintines bei kultūrines ugdytinių reikmes.

Valstybinė mokesčių inspekcija primena, kad prašymą (skirti 2 proc./1 proc. paramai nuo savo sumokėto Gyventojų pajamų mokesčio (FR0512)) gyventojai gali pateikti tik individualiai (Platesnė informacija ir ataskaita)

 -----

Daugiau renginių ir nuotraukų apie mokyklos gyvenimą rasite facebook mokyklos paskyroje.

www.facebook.com/klaipedosmedeine/

 -----

 

 

 

 

Mamos rašo

 "Donata džiaugiasi, kad po ilgų paieškų vis dėlto pavyko rasti tinkamą ugdymo įstaigą. Dabar Tadas mokosi Klaipėdos Medeinės mokykloje, kur būna darbo dienomis, o savaitgaliais grįžta į kaimą pas mamą."
Ačiū, kad dalinatės savo gyvenimu, džiaugiamės būdami ta stotele, kurioje radote vietą savo sūnui. Dėkojame už pasitikėjimą.

Skaityti daugiau
 
 
Sausio 13-osios minėjimas

 Sausio 13-osios minėjimas

Skaityti daugiau
 
 
Rėmėjų dovanos

Kaip ir kiekvienais metais nuoširdžiai dėkojame už vaikiškų svajonių išpildymą geros valios žmonėms!

Linkime Jums gražaus švenčių laukimo, ramaus, šilto pabuvimo su brangiausiais žmonėmis.

Skaityti daugiau
 
 
4B sveikinimas

 Kiekvieni nauji metai atneša naujus tikslus, idėjas ir viltis. Sveikindami su Šv. Kalėdom ir Naujaisiais metais, linkime visa tai įgyvendinti. Tebūnie ateinantys metai dosnūs Jums prasmingais darbais, turtingi sėkme ir laime. 4B klasės mokiniai sveikina su arėjančiomis, gražiausiomis metų Šventėmis visus mokytojus, draugus, bendraminčius bei artimuosius. Už nuostabias įamžintas akimirkas sakome didelį AČIŪ fotografams Neringai Vaitkutei Girdvainienei ir Vidmantui Girdvainiu. Taip pat esame dėkingi viešbučio – restorano Ararato direktoriui Garnik Kazarian ir jo kolektyvui už šiltą priėmimą ir suteiktas galimybes įsiamžinti šilčiausiose vietose. Esame labai laimingi AČIŪ!!!!! Mokytoja metodininkė Edita Mickuvienėwww.facebook.com/pg/klaipedosmedeine/photos/

Skaityti daugiau
 
 
Pavėsinės perdavimas

 Šv. Kalėdos – gerų darbų ir norų išsipildymo metas. Klaipėdos Rotary klubas „Maris“ sužinojęs apie mokyklos bendruomenės svajonę turėti vietą, kur būtų galima lauke vesti užsiėmimus, per labai trumpą laiką pastatė lauko pavėsinę. Esame labai dėkingi Rotary klubui "Maris".

Skaityti daugiau
 
 
Pas delfinus

 Neįgalaus vaiko gimimas pakeičia visų šeimos narių požiūrį į gyvenimą, paskatina brolius ir seseris greičiau suaugti ir suprasti, kad ne materialiuose daiktuose slypi laimė...

Skaityti daugiau
 
 
Košės diena

Spalio 10-oji nepraėjo ir be tarptautinės KOŠĖS DIENOS. Buvo smagu stebėti tiek pirmokėlius, tiek vyresnius mokinius, kurie su pasimėgavimu ragavo skanią košę, atlikinėjo įvairias užduotis bei draugiškai ir smagiai leido laiką.

Skaityti daugiau
 
 
Kūrybiška diena

 Spalio dešimtoji prasidėjo labai kūrybiškai. Geram rezultatui reikia tinkamos kompanijos ir mes ją turėjome. Tai "Klaipėdos Licėjaus" pedagogė, skyriaus vadovė Kristina Sipavičienė su savo puikiais ugdytiniais. Dėkojame už bendradarbiavimą ir spalvomis nutviekstą draugystę!

Skaityti daugiau
 
 
Žvaigždučių Vilties bėgimas

Klaipėdos ,,Medeinės” mokykla kiekvienais metais organizuoja renginį ,,Rudens krosas”. Kadangi mokyklos bendruomenė jau keletas metų glaudžiai bendrauja bei bendradarbiauja su ,,Vilties miestu”, todėl dviejų įstaigų dėka šiais metais rugsėjo 20 d. įvyko prasmingas – šiltas miesto renginys ,,Vilties žvaigždučių bėgimas”.
Šio gražaus renginio tikslas skatinti kviesti geros valios žmones paremti Klaipėdos Šv. Pranciškaus onkologijos centro veiklą, skirtą onkologinių ligonių gydymui. Paramos dėka šiame centre paslaugos onkologiniams ligoniams ir jų šeimos nariams teikiamos nemokamai. Labai gražu, kad mes pedagogai, tėvai mokome savo ugdytinius ne tik imti bet ir duoti.

 

Skaityti daugiau
 
 
Įveik patyčias

 Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota nacionalinė socialinio saugumo kampanija „Už saugią Lietuvą“, bendradarbiaudama su „Vaikų linija“ ir atsakingu verslu, pristato mokiniams skirtą virtualų testą, kuris padės atpažinti netinkamą elgesį ir pasitikrinti, ar teisingai reaguojama į patiriamas ar stebimas patyčias.

Skaityti daugiau