Paskutinį kartą informacija atnaujinta 2018-10-19.

Pamokų laikas

1 pamoka  9:00   9:40
2 pamoka  9:50 10:30
3 pamoka 10:45 11:25
4 pamoka 11:40  12:20 
5 pamoka 12:35  13:15 
6 pamoka 13:30  14:10 
7 pamoka 14:20  15:00 
 Socialiniai partneriai: Klaipedos universitetas 

Naujienos

 Gerbiami darbuotojai, tėveliai (globėjai), draugai, 

Nuoširdžiai dėkojame Jums už geranorišką paramą, kurią suteikiate Klaipėdos „Medeinės“ mokyklai, pervesdami 2% pajamų mokesčio sumos, kurią galima skirti paramai pagal LR labdaros ir paramos įstatymą. 2 procentų pajamų mokesčio dalies parama, kurią Jūs galite skirti mokyklai,  yra labai svarbi, turtinant ugdymo procesą šiuolaikinėmis, reikšmingomis mokymo priemonėmis, atnaujinant mokymo aplinkas, vis labiau jas pritaikant mokinių poreikių tenkinimui, puoselėjant tradicijas, tenkinant pažintines bei kultūrines ugdytinių reikmes.

Valstybinė mokesčių inspekcija primena, kad prašymą (skirti 2 proc./1 proc. paramai nuo savo sumokėto Gyventojų pajamų mokesčio (FR0512)) gyventojai gali pateikti tik individualiai (Platesnė informacija ir ataskaita)

 XXX

Daugiau renginių ir nuotraukų apie mokyklos gyvenimą rasite facebook mokyklos paskyroje.

www.facebook.com/klaipedosmedeine/

 

 

Europos specialiosios krepšinio savaitės turnyras

Lapkričio 30 d. mūsų mokiniai dalyvavo Europos specialiosios krepšinio savaitės turnyre Kaune.  

Skaityti daugiau
 
 
Tradicinė Klaipėdos m. neįgaliųjų sporto šventė

 2017 m. Gruodžio 4 d. Klaipėdos lengvosios atletikos manieže buvo rengiama sporto šventė.

Skaityti daugiau
 
 
Draugo diena

 Mokykloje jau ne vienerius metu minima Draugo diena. 

Skaityti daugiau
 
 
Projektas "Kai laimi visi"

 Artėja Vasario 16 – oji – pati reikšmingiausia Lietuvos istorijos data. Atkurtai Lietuvos valstybei – 100 metų. Valstybės atkūrimo šimtmečio programa: ,,KURK; ,,ŠVĘSK“; ,,PAŽINK“. Prisidedame prie šios gražios šventės laukimo ir šiandiena startuojame su projektu ,,Kai laimi visi“. Projekto tikslas: siekiant specialiųjų ugdymosi poreikių mokinių sėkmingos integracijos į visuomenę ir jų socialinių, pažintinių įgūdžių lavinimo, profesinio orientavimo, dalyvauti edukaciniuose užsiėmimuose. 

Skaityti daugiau
 
 
Europos atliekų mažinimo savaitė

 Lapkričio mėnesį minime Europos atliekų mažinimo savaitę. Lapkričio 21d. popietė „Robotų planeta“. 

Skaityti daugiau
 
 
"Ežiukas rūke"

Šiandieną (11-23 d.) 8 b klasės mokiniai su mokytoja Rasa A. lankėsi Klaipėdos dramos taetre spektaklyje ,,Ežiukas rūke". Aktorių šiuolaikiška vaidyba ir šėlionės scenoje vaikams suteikė daug džiugių emocijų, kurias liudijo plačios šypsenos vaikų veiduose tokią rudenišką lapkričio dieną.

Skaityti daugiau
 
 
Seminaras tėvams

 2017 metų lapkričio 21 dieną 17.00 val. ,,Medeinės“ mokykloje‘ posėdžių salėje vyko seminaras tėvams ,,Vaikų, turinčių specialiųjų ugdymosi poreikių, lytiškumo ugdymo aktualijos‘‘, kurį organizavo lavinamųjų klasių mokytojos Rasa, Jolanta ir Tatjana. 

Skaityti daugiau
 
 
Apsilankymas Raseinių specialiojoje mokykloje

Mokinių atostogų metu aplankėme kolegas Raseiniuose. Džiaugiamės bendradarbiavimu su Raseinių specialiąja mokykla, vizito metu dalijomės patirtimi, metodinėmis rekomendacijomis bei naujovėmis.

Skaityti daugiau
 
 
Solidarumo bėgimas

 Šiais metais visoje Lietuvoje vyko jau 4 – asis Solidarumo bėgimas. Solidarumo bėgimas vertingas ne tik dėl surinktų lėšų ir suteiktos pagalbos, bet ir todėl, kad skatinome mokinius būti geresniais, tolerantiškesniais. Renginyje sveikinimo kalbą sakė - brolis pranciškonas kunigas Benediktas Jurčys. Džiugu, kad prie šio projekto prisijungė Neįgaliųjų centras „Lakštutė“. 

Skaityti daugiau
 
 
Skaitykime auksaspalvio rudenėlio knygą

 Š. m., spalio 23- 26 d. d. mokykloje vyko socialinės veiklos grupių dienos „Skaitykime auksaspalvio rudenėlio knygą“.
Ruduo- stebuklingas metų laikas, mus žavintis kaip dailininkas, kompozitorius, gėrybių kūrėjas. Atrodo, kad jis ne tik medžius, žolę, krūmus paliečia stebuklingu teptuku, bet ir mus, žmones, pripildydamas mūsų širdis ir sielas grožio, gėrio ir ramybės.
Vaikščioti rudens takeliais, jausti čežant pageltusius lapus, įkvėpti tyro oro- štai kur tikra gamtos harmonija.
Visą savaitę mokiniai, susiskirstę komandomis, įsiliejo į gamtos palaimą.

Skaityti daugiau